Tozdan Arındırma

Elektrostatik Toz Çökeltici (ESP)

Geleneksel ESP tipi, düşük-düşük sıcaklık ESP, Yaş ESP, elektromekanik iki aşamalı ESP, hareketli elektrot, uzaktan kapamalı tıklama, sızdırmaz GGH cihazı vb. cihazları içeren kapsamlı çevresel çözümler sunuyoruz. BEH tipi ESP, gelişmiş teknolojilerin bir kombinasyonudur ve düşük toz emisyonu gereksinimlerini karşılayabilen, kurulu kapasitesi 300GW'dan fazla olan 750'den fazla projeye uygulanmıştır.    


Dünyanın en büyük ESP projesi - Hindistan'daki 660 MW'lık Tiroda Enerji Santrali için kurulan ESP'lerdir.

2 × 1000 MW Xuzhou Enerji Santrali için BEH tipi ESP

Düşük-düşük sıcaklık Elektrostatik kumaş ayırıcı

Düşük-düşük sıcaklık ESP, partikül madde, SO3, PM2.5, Hg ve diğer kirleticiler gibi çok kirletici koordinasyon işlemini gerçekleştirebilir, toplama verimliliği% 98'in üzerine çıkabilir ve kömür tüketimini 1,5 g / kWh'den fazla koruyabilir ve 80 GW'dan fazla kurulu kapasiteye sahip 150'den fazla projede kullanılmıştır.    

Qinbei Enerji Santralinde kullanılan 1000MW ünite için Kömür Tasarruflu Düşük-düşük sıcaklık tipi ESP

Dapu Enerji Santralinde 2×660MW üniteler için LGGH ile düşük-düşük sıcaklık ESP eşleşmesi

Yaş Elektrostatik Kumaş Ayırıcı

Yaş elektrostatik ayırıcılar, 300MW, 600MW ve 1000MW kapasitelerine sahip, kömürle çalışan büyük ölçekli ünitelerde kullanılmıştır. Test sonuçları, metal plakalı WEB tipi Yasş ESP'yi ve elektro iletken FRP plakalı WE tipi Yaş ESP'yi (buğu çözücü) 5mg/Nm3'ten daha düşük toz emisyonu aynı zamanda PM2.5 ve SO3'ün verimli bir koordine edilmiş muamelesi, Yığınlardan Sıvı Deşarjı (LDS), cıva ve diğer kirleticiler dahil ağır metal gerçekleştirebildiğini göstermiştir.    

Qinzhou Santrali'nin 2×1000 MW'lık birimleri için yaş ESP

1000MW'lık Tongling Enerji Santrali için Yaş ESP

Elektrostatik kumaş Entegre Ayırıcıs (EFIP)

Ultra temiz EFIP teknolojisi, Yaş ESP olmadan sadece 5mg/Nm3'ün altında ultra düşük emisyon elde edebilir. İlaveten, ultra temiz EFIP, PM2.5, cıva ve SO3'ü çıkarma işlevine sahiptir. Düşük emisyon, düşük maliyet ve düşük güç tüketimi olmak üzere üç avantaja sahiptir. 1000 MW'lık birimler dahil olmak üzere, 30'dan fazla ortama başarıyla adapte edilmiştir. Ultra düşük emisyonu gerçekleştirmek için en iyi tekniklerden biridir.    

1000 MW'lık Pingdingshan Enerji Santrali için ultra temiz EFIP

660 MW'lık Guandong Shajiao C Enerji Santrali için ultra temiz EFIP

2 × 660 MW'lık Kaifeng Enerji Santrali için ultra temiz EFIP

4 x 600MW + 2 × 1000MW'lık Pingwei Enerji Santrali için ultra temiz EFIP